Rahvusvaheline Taekwon-do turniir WTF – RIGA Open

Eesti Taekwondo Liit avas 2015-2016 võistluste hooaja avatud meistrivõistlustel Riias WTF RigaOpen, mis toimusid 25.-26. septembril. Võistkonda esindasid 26 sportlast ja 4 treenerit üle Eesti: Tallinn, Maardu, Pärnu, Saue, Narva, Tartu ja Tapa. Turniiril võistlesid enam kui 700 sportlast 7-st riigist riigist (Läti, Leedu, Eesti, Venemaa, Valgevene, Norra ja Soome).

Kokku kogunes Eesti Taekwondo koondise arvele 16.medalit: 3 kuld-, 3 hõbe ja 10 pronksmedalit. Koondis paistis eriti silma treenerite ja sportlaste koordineeritud tööga ja meeskondliku vaimuga.

Esimesel päeval tuli Eesti võistkonna arvele 3 kuld -2 hõbe ja 8 pronksmedalit. Turniiri meistriteks said 2 Saue sportlast ( Aleksandr Muskevits ja Elora Tšarles) ja Pärnu klubi kasvandik Daniel Fakeev. Hõbemedalid on Kaur Kippari (Saue) ja Anni Ermeli (Tallinn) arvel. Pronksmedalitega täiendasid meie võistkonna arvet Saue sportlased: Daniel Grunberg, Martin Aadli, Sofia Samoilova; Nikita Radževitšus Pärnust; Erik Selihov Tapalt ning Jelizaveta Nikiforova, Katrin Kuzmina ja Aleksandra Andreejeva Tallinnast.
Võistluste teisel päeval esinesid võistkonna täiskasvanud esindajad. Nende poolt tuli koondise arvele veel 3 medalit : Alesandr Galaktionov – hõbe, Martin Dadli ja Burak Oglu – pronksmedalid.